REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı INDINDE SEMPATIK BIR TARIK ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Tarik Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Tarik Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına nazar atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik imkânsız, bir erteleme görmezse birkaç ay sonra entrika severlerle buluşacak. Bunun ciğerin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” saksılığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde sahne süresince karakterimize zevcelik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir desise deneyimi vadettiğine dayalı kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nite Burada bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler dershaneını tercih etmesi dâhilin münasebetlerden birisi de bu sempatik dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında entrika severlerle buluşcevher hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir piyes olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında her daim yan yana göreceğiz.

Report this page